biglogo archivum

Január 16-án a budapesti Lengyel Házban a lengyel egyházközség színjátszó köre rendkívül érdekes módon ötvözte a modern kor szellemiségét a régi hagyományokkal: a „Pásztorjáték a Kis Herceggel” című előadásukban az eredeti pásztorjáték forgatókönyve és a karácsonyi énekek közé beleszőtték

Antoine Sant-Exupéry „Kis Herceg” című művének egyes mozzanatait. Az előadás kezdeményezője Weronika Jaworska Krisztus Király rendi szerzetes nővér volt, aki már évek óta a budapesti lengyel egyházközségben szolgál.

Inf. saját, fotó: Pál B.

                  

Kapcsolat

Országos Lengyel Önkormányzat
1102 Budapest, Állomás u. 10.
tel: 36-1/261-1798, 36-1/260-7298
fax: 36-1/909-28-56
e-mail: olko@polonia.hu 

OLÖ Intézmények
LMH  |  LNONI  |  LKIésM

Lengyel szószóló

Dr. Rónayné Słaba Ewa
Lengyel Nemzetiségi Szószólói Iroda
1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1-3.

 

Lap teteje