biglogo archivum

Január 30-án a budapesti Lengyel Templomban Krzysztof Grzelak atya, a Lengyel Perszonális Plébánia plébánosa, az egyházközség és a lengyelség nevében gyászmisével búcsúzott Hajdu Pálné Gabriellától, akit január 28-án helyeztek végső nyugalomra a Farkasréti temetőben.

A szentmisét egy újévi karácsonyi dalkoncert kísérte, amelyet a Szent Kinga kórus adott. Az énekkar az egyházközségben működik és a Szent Adalbert Egyesület támogatja. A koncert után a plébános atya köszönetet mondott Rostetter Szilveszternek és Karolina Socha-Mészárosnak, akik sok éve kemény munkával és nagy odaadással irányították a kórust. 

Inf. saját, fotó: Pál B.

 

                  

Kapcsolat

Országos Lengyel Önkormányzat
1102 Budapest, Állomás u. 10.
tel: 36-1/261-1798, 36-1/260-7298
fax: 36-1/909-28-56
e-mail: olko@polonia.hu 

OLÖ Intézmények
LMH  |  LNONI  |  LKIésM

Lengyel szószóló

Dr. Rónayné Słaba Ewa
Lengyel Nemzetiségi Szószólói Iroda
1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1-3.

 

Lap teteje